Dyrektor: Justyna Bartol - Janasek
    Wicedyrektor: Joanna JaryszAngielskie Kolędy

15 grudnia odbyła się II edycja Konkursu Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim. Organizatorami tego cieszącego się niezwykłym zainteresowaniem konkursu są: pani Justyna Mroczkiewicz (muzyka), pani Anna Włodarczyk (język angielski) i pani Katarzyna Kęsy (język angielski). W konkursie mogli wziać udział uczniowie klas 1-6, którzy lubią śpiewać i radzą sobie dobrze z językiem angielskim. Uczestnicy oceniani byli pzrez jury w trzech kategoriach: wymowa angielska, muzykalność, postawa sceniczna. W konkursie wzięło udział 24 uczestników, w tym występy solowe, duety i trio. Każdy uczestnik wykazał się niezykłym przygotowaniem i pomysłem. Show zaingurował Kacper Kasperek utworem "Jingle Bells" grając na trąbce. Następnie konkurs rozpoczął występ jury-pani Justyny Mroczkiewicz, pani Anny Włodarczyk i pani Katarzyny Kęsy, które wykonały piosenkę "Znak pokoju" w języku polskim i angielskim. Swoim występem panie dodały otuchy wszytskim uczestnikom i przyznały, że nie jest łatwo wyjść na scene i zaśpiewać, tym bardziej w języku obcym. Po burzliwych obradach jury wyłoniło zwycięzców:
1 miejsce zajęły: Malwina Wruk i Monika Gucwa w piosence "Rudolph the red-nosed reindeer"
2 miejsce zajęła Monika Kuźniak w piosence "Merry Christmas everyone"
3 miejsce zajęła Anna Kolanus w utworze "Last Christmas".
Nagrodę publiczności otrzymał uwielbiany przez widownię uczeń klasy I b Stasiu Grzesiak, który zaśpiewał piosenkę pt. "Frosty the Snowman".
Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne dyplomy oraz nagrody (czekolady, kalendarze, książki, aniołki, kolczyki w kształcie nutek).
Uczestnikom gratulujemy talentu i zapraszamy do kolejnej edycji w przyszłym roku!
Zdjęcia z konkursu możecie obejrzeć w GALERII.
OBORCINCKIE
CENTRUM SPORTU

OBORNICKI
OŚRODEK KULTURY

BIBLIOTEKA
PUBLICZNA

URZĄD
MIEJSKI

BIBLIOTEKA
PEDAGOGICZNA


FACEBOOK