Dyrektor: Justyna Bartol - Janasek
    Wicedyrektor: Joanna JaryszWycieczka do Warszawy

WYCIECZKA do WARSZAWY
W dniu 4 kwietnia  2014 r. odbyła się wycieczka do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. W wycieczce uczestniczyło  44 uczniów klas V i VI i nawet kilkoro uczniów klas IV.
Wycieczka była bardzo męcząca i wyczerpująca, ale dostarczyła nam wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Z wielkim entuzjazmem poznawaliśmy tajniki nauki i techniki w Centrum Nauki Kopernik.  Można tam znaleźć się we wnętrzu wielkiej mydlanej bańki, „przeżyć” trzęsienie ziemi, spróbować swojej wytrzymałości na Łożu Fakira, własnoręcznie uruchomić balon i uczestniczyć w wielu, wielu innych eksperymentach, których nie sposób wyliczyć. Z zaciekawieniem oglądaliśmy też spektakl w Teatrze Robotycznym, a już prawdziwą gratką był seans filmu 3D „Na skrzydłach marzeń” w Planetarium Niebo Kopernika.
Dużą atrakcją było również zwiedzanie Stadionu Narodowego. Widok na płytę stadionu z loży VIP-ów,  studio komentatorów,  szatnie zawodników – Lewandowskiego, Błaszczykowskiego, Piszczka, ich koszulki z EURO 2012 – wszystko to dostarczyło nam wielu niezapomnianych wrażeń.
W drodze powrotnej mogliśmy jeszcze przez okna autokaru spojrzeć na Pałac Kultury i Nauki, „Złote Tarasy” i Dworzec Centralny.

WSZYSTKIM POLECAMY !

OBORCINCKIE
CENTRUM SPORTU

OBORNICKI
OŚRODEK KULTURY

BIBLIOTEKA
PUBLICZNA

URZĄD
MIEJSKI

BIBLIOTEKA
PEDAGOGICZNA


FACEBOOK